Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Pokrývačské Práce


Firma Střechy Dobra realizuje pokrývačské práce Postaráme se vám o novou střechu na klíč, opravíme střechu stávající nebo zajistíme pouze pokládku střešních krytin a údržbu střechy. Zaručujeme vám kvalitu pokrývačských prací pokládky i vybraných materiálů. Rádi vám na základě našich zkušeností poradíme s výběrem střešní krytiny a s výběrem výrobce. Ruku v ruce s pokrývačskými pracemi nabízíme také tesařské práce a klempířské práce.

pokrývačské práce pokrývačské práce 

 

Střešní krytiny

Výběr druhu střešní krytiny je pro střechu velmi důležitý. Ať už chcete jakoukoliv střechu, můžete se na nás obrátit - provádíme pokrývačské práce všech druhů střešních krytin - betonové, pálené, plechové, plastové, bitumenové, asfaltové krytiny, atd. Každý materiál má svá specifika, různou délku životnosti, náročnost pokládky i cenu pořízení. Pro pokládku používáme materiály nejčastěji od těchto firem: Bramac, Tondach, KM Beta, Isola, Lindab, Satjam, IKO, Tegola, Icopal, Ruukki, Betonpres, Cembrit.

 

Šikmé střechy

Šikmé střechy jsou střechy se sklonem větším než 5°. Právě na tomto sklonu závisí výběr vhodné střešní krytiny. U šikmých střech se nejčastěji používají pálené či betonové tašky, asfaltové pásy, nebo plechové krytiny. Naši pokrývači provedou pokládku a kompletní pokrývačské práce střešní krytiny na jakýkoliv typ střechy - sedlové, valbové, pultové atd... S výběrem krytiny, která bude vhodná na Vaší střechu Vám rádi poradíme.
 

 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies