Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Klempířské práce

 

Klempířské práce jsou dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce všech druhů domů, bytů a staveb.


Klempířské práce je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu střechou nezatékalo a střecha správně plnila svoji ochrannou funkci.

klempířské práce klempířské práce 

Je nutné, aby každé klempířské práce  dostatečně splňovali konkrétní normy, týkající se jednotlivých klempířských prací a úkonů. Klempířské práce, to nejsou jen okapy, ale i oplechování komína, úžlabí, parapety oken, svody, montáže okapů a lemování štítů.
Žádná střecha se dnes neobejde bez práce klempíře – tedy nejlépe spolehlivého klempíře, který zná problematiku svého oboru a všechny klempířské práce provede jak má. 

 

Zajišťujeme komplexní klempířské práce na míru každé střeše a zákazníkovu přání. Postaráme se o vše potřebné – následně dodáme materiál, připravíme požadované prvky, dopravíme je na stavbu a provedeme montáž.

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies