Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Střechy na klíč


Pokud se rozhodujete pro střechu na klíč a realizaci Vaší střechy, připravili jsme pro Vás zákaznický manuál pro šikmé střechy, který Vám pomůže se zorientovat v produktech jednotlivých výrobců, pomůže Vám se rozhodnout při výběru střechy na klíč - krytiny, klempířských prvků apod. Cílem je, abyste své prostředky investovali maximálně efektivně.

Střechy na klíč Střechy na klíč
Zákaznický manuál pro šikmé střechy
Postup při jednotlivých zakázkách:


1. Poptávka
Kontaktovat nás můžete pomocí emailu :
StrechyDobra@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 776 582 986

2. Cenová nabídka
Cenovou kalkulaci střechy na klíč zpracujeme na základě podkladů, které nán poskytnete (podklady investora, projektová dokumentace ke stavbě, po osobní konzultaci…). Cenové nabídky střechy na klíč jsou zpracovány v přehledné tabulce jako položkový rozpočet, zde uvidíte kolik Vás bude stát jednotlivý materiál a práce. Snížení ceny je možné…o práci kterou si dokážete udělat sami.


3. Podpis smlouvy
Pokud budete souhlasit s cenovou nabídkou střechy na klíč bude podepsána smlouva o dílo, kde budou detailně vypsány všechny náležitosti, které se budou vztahovat k investici.


4. Tesařské práce
Jelikož je firma založena na tradici tesařských řemesel, stavbu krovu provádíme ručně a tím šetříme Vaše prostředky. Nabízíme výrobu a montáže klasických vázaných krovů, ať už se jedná o krovy pro novostavby nebo o rekonstrukce starších krovů. Dbáme na preciznost opracování a všechny vázané krovy realizujeme přímo na míru vašim požadavkům a charakteru daného objektu. Naši tesaři mají dlouholetou praxi a dokážou skloubit funkční i estetickou stránku staveb tak, aby konstrukce byla stabilní, splňovala všechny předepsané normy a současně byla příjemná na pohled.


5. Klempířské práce
Zajišťujeme komplexní klempířské práce na míru každé střeše a zákazníkovu přání. Postaráme se o vše potřebné – následně dodáme materiál, připravíme požadované prvky, dopravíme je na stavbu a provedeme montáž.


6. Pokrývačské práce
Nabídka střešních krytin je na trhu rozmanitá, od různých výrobců, z různých materiálů… S výběrem krytiny, která bude vhodná na Vaší střechu Vám rádi poradíme.


7. Montáž střešních oken
Realizujeme odbornou montáž střešních oken. S montáží máme mnohaleté zkušenosti a všichni naši pracovníci jsou každoročně proškolováni firmou Velux, Roto, Fakro a splňují mimořádně vysoké nároky, které práce se střešními okny na řemeslníky klade. Používáme výhradně kvalitní značková okna a osvědčené příslušenství. Námi realizovaná střešní okna vždy dokonale těsní a jsou na vysoké funkční i estetické úrovni.

8. Předání díla
Po dokončení veškerých prací, které byly předem smluvně stanoveny, dochází k předání díla. Sepisuje se protokol o předání. Záruku na prováděné práce poskytujeme v délce 36 měsíců. Záruky na materiál jsou dány od výrobce.
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.
 


 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies