Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Postup při rekonstrukci šikmých střech


Pro toho kdo nepracuje přímo ve stavebnictví a neví, co ho čeká při rekonstrukci šikmé střechy, jsme vypracovali postup krok za krokem…

Postup při rekonstrukci střešního pláště

rekonstrukce střech rekonstrukce střech
1. Analýza současné situace
Samozřejmostí při rekonstrukci střechy by mělo být zjištění v jakém stavu se střecha nachází… zda není tesařská konstrukce napadená hmyzem apod. Pokud ano tak do jaké míry a zda je možné odstranit hmyz chemickými prostředky.

Sestavení variant rekonstrukce střech, vypracování cenové nabídky

S informacemi, které jsme získali při analýze můžeme přistoupit k dalšímu bodu. Vypracujeme několik variant jak současnou situaci řešit, tzn. cenovou nabídku v případě realizace nového krovu, v případě nezbytných tesařských oprav, popř. naceníme různé krytiny pro Vaši pokládku na Vaši střechu. Cenové nabídky jsou zpracovány v přehledné tabulce jako položkový rozpočet, zde uvidíte kolik Vás bude stát jednotlivý materiál a práce. Snížení ceny je možné…o práci kterou si dokážete udělat sami.

2. Výběr krytiny, klempířských prvků, doplňků atd.
V tomto kroku máte možnost si vybrat střešní krytinu a doplňky, které jsou vhodné pro Vaši střechu. Stačí si jen vybrat a poté již vše nechat na nás.

Rekonstrukce střechy Dobrovodská České Budějovice ( před rekonstrukcí ) Rekonstrukce střechy Dobrovodská České Budějovice ( po rekonstrukci )

3. Podepsání smlouvy o dílo
Ve smlouvě o dílo budou detailně stanoveny všechny náležitosti, termíny a veškeré podrobnosti vztahující se k investici.

4. Demontáž staré krytiny
Demontáž a následné zakrytí střešního pláště musí proběhnout rychle, aby nás nepřekvapilo špatné počasí. Odvoz sutě pro Vás zajistíme také.

5. Tesařské opravy
Po demontáži staré střešní krytiny se “ukáže” krov a skutečný stav. Vždy se snažíme o maximální zhodnocení při prvotní schůzce a prvotním vypracováváním variant rekonstrukce, nicméně ze zkušenosti víme, že většinou se ještě objeví drobné opravy, které je nutné realizovat před samotným pokračováním v dalších pracích.

6. Impregnace krovu
Po nutných tesařských opravách krov naimpregnujeme přípravky, které používáme již dlouhou dobu a s jejich účinností máme zkušenosti. Barva impregnace může býti červená, popř. zelená, v podstatě nehraje roli, barva je do impregnace přidána pouze z důvodu, abychom viděli, která místa jsou již impregnovaná a která dosud ne.

7. Laťování
Po impregnaci dochází k novému zalaťování. Latě se používají o rozměrech 6 x 4 cm, nebo 5 x 3 cm, vše záleží na výběru krytiny. Latě jsou již tlakově impregnované proti dřevohmyzu, který by je mohl v budoucnu napadnout.

8. Pokládka nové krytiny
Po zalaťování dochází k pokládce nově vhodně vybrané krytiny, kterou Váš původní krov unese a Váš dům příliš nezatíží.

9. Montáž doplňků
Montáž střešních oken, montáž nášlapných plošin, anténních tašek, odvětrávacích prvků apod.

10. Klempířské práce
Zajišťujeme komplexní klempířské práce na míru každé střeše a zákazníkovu přání. Postaráme se o vše potřebné – následně dodáme materiál, připravíme požadované prvky, dopravíme je na stavbu a provedeme montáž.

11. Předání díla
Po dokončení veškerých prací, které byly předem smluvně stanoveny, dochází k předání díla. Sepisuje se protokol o předání. Záruku na prováděné práce poskytujeme v délce 36 měsíců. Záruky na materiál jsou dány od výrobce.

 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies