Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Pergoly 

Pergola a přístřešek může vymezovat zahradní zákoutí, může být na terase, ale stejně tak dobře poslouží třeba i jako přístřešek pro auto apod. V městských zástavbách poskytují pergoly určitý druh soukromí těm, kdo pod ní zrovna sedí. Pergola nad terasou vytváří místo, které je vůči okolí spíše vymezené a chráněné.

Pergola Pergola

Pergola musí vypadat

Pergola nejsou jen příčky nebo mříž vytvářející stěnu z dřevěné konstrukce, ale měla by být vytvářena s ohledem na okolí a např. i na styl, ve kterém je váš dům vystavěn. Proporce jednotlivých částí by měly být vyvážené.

Materiál na výrobu pergol

K výrobě zahradních pergol používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost pergoly proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Spoje pergol jsou opatřeny tesařskými čepy, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší dlouholeté praxi se nám podařilo u pergol dosáhnout vysokých kvalit za příznivé ceny, aniž bychom museli slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Pergola Pergola

Zastřešení pergol 

Pergoly se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami, pálenými taškami, betonovými taškami, asfaltovými šindeli, atd.

Kotvení pergol 

Na všechny zahradní pergoly používáme kvalitními kotvy, které slouží k ukotvení pergoly do betonových patek předem připravené.

Nátěry pergol 

Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy).
 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies