Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Stání pro auta

Stání pro auta představují účinný, cenově dostupný a moderní způsob ochrany automobilu před nástrahami počasí. Kvůli nulové potřebě údržby, dlouhé životnosti a snadnému sladění s jakoukoliv architekturou, jsou stání pro auta vhodnou alternativou.Navrhujeme,vyrábíme a dodáváme rúzné typy stání pro auta dle přání zákazníka.

Stání pro auta Stání pro auta

Stání pro auta musí vypadat

Stání pro auta nejsou jen příčky nebo mříž vytvářející stěnu pro stání pro auta, ale měla by být vytvářena s ohledem na okolí a např. i na styl, ve kterém je váš dům vystavěn. Proporce jednotlivých částí by měly být vyvážené.

Materiál na výrobu stání pro auta

K výrobě stání pro auta používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost stání pro auta proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem. Spoje jsou opatřeny tesařskými čepy, což zaručuje vysokou tuhost a stabilitu celé konstrukce. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Vzhledem k naší dlouholeté praxi se nám podařilo dosáhnout vysokých kvalit za příznivé ceny, aniž bychom museli slevit na kvalitě nebo síle materiálu.

Zastřešení stání pro auta

Stání pro auta se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami, pálenými taškami, betonovými taškami, asfaltovými šindeli, atd.

Kotvení stání pro auta

Na všechny stání pro auta používáme kvalitní kotvy, které slouží k ukotvení do betonových patek předem připravené.

Nátěry stání pro auta

Nabízíme Vám kvalitní nátěr u nás na dílně, kdy jsou ošetřeny veškeré spoje, ke kterým se po montáži již nedostanete (dlaby, čepy, příčné řezy).
 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies