Stanislav Bláha

232 Želeč u Tábora, 39174, tel./fax: 381 591 510, e-mail: blaha.s@atlas.cz


Stanislav Bláha - pilařská výroba - řezivo - těžba

Půdní vestavby, rekonstrukce podkroví


Plánujete zrekonstruovat podkroví nebo postavit půdní vestavbu či nástavbu? Jak vytvořit ze zatím nepotřebného prostoru atraktivní prostor? Nechte to na nás! Zabýváme se kompletní rekonstrukcí a realizací podkroví i půdními vestavby. Kontaktujte nás pomocí emailu: StrechyDobra@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 776 582 986

rekonstrukce podkrovírekonstrukce podkroví
1.
Půdní vestavby jsou velmi oblíbeným způsobem, jak rozšířit obytnou plochu domu o zajímavé a originálně řešené prostory. Podléhají přísným stavebním normám, pokud si však najmete firmu s dostatečnými zkušenostmi, můžete bezpečně rozšířit obytnou plochu domu o zajímavé a originálně řešené prostory.
2.
Při rekonstrukci podkroví nebo realizaci půdní vestavby či nástavby se postaráme o vše potřebné. Šikmá střecha tvořící strop a specifické rozměry těchto prostor vyžadují úpravy, se kterými si hravě poradíme.
3.
Při rekonstrukcích půdních prostor myslíme na to, aby docházelo k co nejmenšímu zatížení původního (trámového) stropu. Zjistíme, jestli je u Vás půdní vestavba realizovatelná, jaké úpravy bude třeba provádět se střechou, a zdali bude potřeba zpevňovat podlahu.
4.
Dáme Vám vhodná doporučení na počet a rozmístění oken, takže díky půdní vestavbě vznikne nové prosluněné bydlení, nikoliv tmavá kobka. Využijte naší nabídky a nechte si od nás postavit půdní vestavbu, nástavbu nebo zrekonstruovat půdu. Získáte nové prostory pro práci i bydlení v profesionální kvalitě.
 

Novinky

Nově jsme navázali spolupráci s firmou Střechy Dobra, čímž se naše nabídka rozšířila o tesařské, klempířské a pokrývačské práce, o renovace střech, krovu i o půdní vestavby nebo podlahy

Kontakt
Jméno:   
Město, PSČ:   
Ulice, číslo:   
Mobil:   
Telefon:   
E-mail:    
Text poptávky: 
 

Stanislav Bláha

IČO: 45017417
tel.: 608 228 558
e-mail: blaha.s@atlas.cz

PILA ŽELEČ

Želeč 232
Želeč u Tábora 391 74
okres:Tábor
Česká republika

http://www.pila-zelec.cz 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies